Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 47,2 мм, Товщина - 28 мм
+ 94 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 971 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск Brembo 09.A866.10
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 47,2 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Діаметр центрування | 64,2 мм |
| Мінімальна товщина | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 293 мм |
| Застосування | HONDA CR-V III (RE_), CR-V IV (RM_), honda cr-v iii (re_), cr-v iv (rm_)<br> |
| Виробник | Brembo |
| Штрихкод | 8020584022573 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск Brembo 09.A866.10
Диск гальмівний
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 47,2 мм, Товщина - 28 мм
+ 94 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 971 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск Brembo 09.A866.10
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск Brembo 09.A866.10
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 47,2 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Діаметр центрування | 64,2 мм |
| Мінімальна товщина | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 293 мм |
| Застосування | HONDA CR-V III (RE_), CR-V IV (RM_), honda cr-v iii (re_), cr-v iv (rm_)<br> |
| Виробник | Brembo |
| Штрихкод | 8020584022573 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск Brembo 09.A866.10
Диск гальмівний
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше