1225 + 36 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 164 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск Bosch 0 986 479 U61
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Висота | 43,9 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мінімальна товщина | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Діаметр фаски | 114,3 мм |
| Застосування | NISSAN BLUEBIRD SYLPHY II (G11), nissan bluebird sylphy ii (g11)<br> |
| Виробник | Bosch |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск Bosch 0 986 479 U61
Диск гальмівний
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 43,9 мм, Товщина - 22 мм
1225 + 36 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 164 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск Bosch 0 986 479 U61
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск Bosch 0 986 479 U61
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Висота | 43,9 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мінімальна товщина | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Діаметр фаски | 114,3 мм |
| Застосування | NISSAN BLUEBIRD SYLPHY II (G11), nissan bluebird sylphy ii (g11)<br> |
| Виробник | Bosch |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск Bosch 0 986 479 U61
Диск гальмівний
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше