Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 78,7 мм, Товщина - 24 мм
3234 + 96 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 064 грн
+2 дні
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск Bosch 0 986 479 443
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 78,7 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Мінімальна товщина | 22,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 345 мм |
| Діаметр фаски | 120 мм |
| Застосування | BMW X5 (E70), X5 (F15, F85), X6 (E71, E72), X6 (F16, F86) |
| Виробник | Bosch |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск Bosch 0 986 479 443
Диск гальмівний
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 78,7 мм, Товщина - 24 мм
3234 + 96 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 064 грн
+2 дні
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск Bosch 0 986 479 443
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск Bosch 0 986 479 443
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 78,7 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Мінімальна товщина | 22,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 345 мм |
| Діаметр фаски | 120 мм |
| Застосування | BMW X5 (E70), X5 (F15, F85), X6 (E71, E72), X6 (F16, F86) |
| Виробник | Bosch |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск Bosch 0 986 479 443
Диск гальмівний
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше