Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Гальмівний диск Bosch 0 986 478 124
| Марка автомобіля | Dacia, Iran Khodro, Lada, Nissan, Renault |
| Вісь | передня |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 20,5 мм |
| Вага | 4.88 кг |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Мінімальна товщина | 17,7 мм, 17.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 258,7 мм, 258.7 мм |
Опис Гальмівний диск Bosch 0 986 478 124
Якість Bosch: група компаній Bosch — найбільший у Європі OE/OES-виробник гальмівних дисків для легкових автомобілів. Гальмівні диски Bosch із сірого чавуну високої марки. Немає шумів і вібрацій під час гальмування, а також підвищений постійний комфорт у русі: завдяки мінімальним виробничим допускам і використанню інноваційних легованих і високовуглецевих ливарних матеріалів. Захист від корозії: завдяки інноваційним покриттям гальмівних дисків.
Bosch — провідний постачальник і фахівець у гальмівних системах рекомендує регулярно замінювати гальмівні диски і колодки відповідно до приписів автовиробників, а застосування мастила Bosch Superfit під час заміни дисків і колодок забезпечить комфортнішу роботу гальм, а також неабияк зменшить природне зношування механічних компонентів гальмівної системи.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Гальмівний диск Bosch 0 986 478 124
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск Bosch 0 986 478 124
| Марка автомобіля | Dacia, Iran Khodro, Lada, Nissan, Renault |
| Вісь | передня |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 20,5 мм |
| Вага | 4.88 кг |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Мінімальна товщина | 17,7 мм, 17.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 258,7 мм, 258.7 мм |
Опис Гальмівний диск Bosch 0 986 478 124
Якість Bosch: група компаній Bosch — найбільший у Європі OE/OES-виробник гальмівних дисків для легкових автомобілів. Гальмівні диски Bosch із сірого чавуну високої марки. Немає шумів і вібрацій під час гальмування, а також підвищений постійний комфорт у русі: завдяки мінімальним виробничим допускам і використанню інноваційних легованих і високовуглецевих ливарних матеріалів. Захист від корозії: завдяки інноваційним покриттям гальмівних дисків.
Bosch — провідний постачальник і фахівець у гальмівних системах рекомендує регулярно замінювати гальмівні диски і колодки відповідно до приписів автовиробників, а застосування мастила Bosch Superfit під час заміни дисків і колодок забезпечить комфортнішу роботу гальм, а також неабияк зменшить природне зношування механічних компонентів гальмівної системи.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше