Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 51 мм, Товщина - 11,5 мм
1824 + 53 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 690 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск Bosch 0986479D86
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 51 мм |
| Товщина | 11,5 мм |
| Діаметр центрування | 63,5 мм |
| Мінімальна товщина | 9,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 316 мм |
| Діаметр фаски | 108 мм |
| Застосування | FORD KUGA II (DM2), KUGA II VAN, ford kuga ii (dm2), kuga ii van<br> |
| Виробник | Bosch |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск Bosch 0986479D86
Диск гальмівний
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 51 мм, Товщина - 11,5 мм
1824 + 53 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 690 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск Bosch 0986479D86
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск Bosch 0986479D86
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 51 мм |
| Товщина | 11,5 мм |
| Діаметр центрування | 63,5 мм |
| Мінімальна товщина | 9,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 316 мм |
| Діаметр фаски | 108 мм |
| Застосування | FORD KUGA II (DM2), KUGA II VAN, ford kuga ii (dm2), kuga ii van<br> |
| Виробник | Bosch |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск Bosch 0986479D86
Диск гальмівний
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше