Немає в наявності 315 грн
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0 986 495 060
| Тип | дискові |
| Вісь | передня |
| Марка автомобіля | Bmw |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Товщина | 17.5 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Довжина | 151,5 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Штрихкод | 4047025158947 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0 986 495 060
дискові, Вісь - передня, Bmw, Товщина - 17.5 мм, Висота - 57.5 мм, Довжина - 151,5 мм, 4 шт
Немає в наявності 315 грн
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0 986 495 060
| Тип | дискові |
| Вісь | передня |
| Марка автомобіля | Bmw |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Товщина | 17.5 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Довжина | 151,5 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Штрихкод | 4047025158947 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0 986 495 060
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше