дискові, Вісь - передня, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Товщина - 20.4 мм, Висота - 64.5 мм, Довжина - 160,2 мм, 4 шт
+ 58 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 848 грн
+2 дні
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 660
| Тип | дискові |
| Вісь | передня |
| Марка автомобіля | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Датчик зносу | з вбудованим датчиком зносу |
| Товщина | 20.4 мм |
| Висота | 64.5 мм |
| Довжина | 160,2 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Штрихкод | 4047025355506 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 660
дискові, Вісь - передня, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Товщина - 20.4 мм, Висота - 64.5 мм, Довжина - 160,2 мм, 4 шт
+ 58 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 848 грн
+2 дні
Доставка Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 660
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 660
| Тип | дискові |
| Вісь | передня |
| Марка автомобіля | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Датчик зносу | з вбудованим датчиком зносу |
| Товщина | 20.4 мм |
| Висота | 64.5 мм |
| Довжина | 160,2 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Штрихкод | 4047025355506 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 660
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше