дискові, Вісь - задня, Jeep, Товщина - 14.7 мм, Висота - 49.2 мм, Довжина - 140,7 мм, 140,9 мм, 4 шт
1188 + 35 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 110 грн
завтра
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 419
| Тип | дискові |
| Вісь | задня |
| Марка автомобіля | Jeep |
| Датчик зносу | без датчика зносу, підготовлено для датчика зносу колодок |
| Товщина | 14.7 мм |
| Висота | 49.2 мм |
| Довжина | 140,7 мм, 140,9 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 419
дискові, Вісь - задня, Jeep, Товщина - 14.7 мм, Висота - 49.2 мм, Довжина - 140,7 мм, 140,9 мм, 4 шт
1188 + 35 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 110 грн
завтра
Доставка Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 419
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 419
| Тип | дискові |
| Вісь | задня |
| Марка автомобіля | Jeep |
| Датчик зносу | без датчика зносу, підготовлено для датчика зносу колодок |
| Товщина | 14.7 мм |
| Висота | 49.2 мм |
| Довжина | 140,7 мм, 140,9 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 419
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше