дискові, Вісь - передня, Suzuki, Товщина - 16.5 мм, Висота - 54.7 мм, Довжина - 138,2 мм
Немає в наявності 1 262 грн
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 241
| Тип | дискові |
| Вісь | передня |
| Марка автомобіля | Suzuki |
| Датчик зносу | з акустичною системою попередження про знос |
| Товщина | 16.5 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Довжина | 138,2 мм |
| Виробник | Bosch |
| Штрихкод | 4047024561809 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 241
дискові, Вісь - передня, Suzuki, Товщина - 16.5 мм, Висота - 54.7 мм, Довжина - 138,2 мм
Немає в наявності 1 262 грн
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 241
| Тип | дискові |
| Вісь | передня |
| Марка автомобіля | Suzuki |
| Датчик зносу | з акустичною системою попередження про знос |
| Товщина | 16.5 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Довжина | 138,2 мм |
| Виробник | Bosch |
| Штрихкод | 4047024561809 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 241
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше