дискові, Вісь - задня, Volkswagen, Товщина - 16.5 мм, Висота - 51.8 мм, 61.5 мм, Довжина - 95 мм, 4 шт
Немає в наявності 1 240 грн
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 051
| Тип | дискові |
| Вісь | задня |
| Марка автомобіля | Volkswagen |
| Датчик зносу | з вбудованим датчиком зносу |
| Товщина | 16.5 мм |
| Висота | 51.8 мм, 61.5 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 051
дискові, Вісь - задня, Volkswagen, Товщина - 16.5 мм, Висота - 51.8 мм, 61.5 мм, Довжина - 95 мм, 4 шт
Немає в наявності 1 240 грн
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 051
| Тип | дискові |
| Вісь | задня |
| Марка автомобіля | Volkswagen |
| Датчик зносу | з вбудованим датчиком зносу |
| Товщина | 16.5 мм |
| Висота | 51.8 мм, 61.5 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0 986 494 051
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше