дискові, Вісь - задня, Mitsubishi, Товщина - 15.5 мм, Висота - 35.2 мм, 38.7 мм, Довжина - 85,5 мм, 106 мм, 4 шт
+ 34 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 068 грн
завтра
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0 986 424 814
| Тип | дискові |
| Вісь | задня |
| Марка автомобіля | Mitsubishi |
| Датчик зносу | з акустичною системою попередження про знос |
| Товщина | 15.5 мм |
| Висота | 35.2 мм, 38.7 мм |
| Довжина | 106 мм, 85,5 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Штрихкод | 4047023107862 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0 986 424 814
дискові, Вісь - задня, Mitsubishi, Товщина - 15.5 мм, Висота - 35.2 мм, 38.7 мм, Довжина - 85,5 мм, 106 мм, 4 шт
+ 34 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 068 грн
завтра
Доставка Гальмівні колодки Bosch 0 986 424 814
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0 986 424 814
| Тип | дискові |
| Вісь | задня |
| Марка автомобіля | Mitsubishi |
| Датчик зносу | з акустичною системою попередження про знос |
| Товщина | 15.5 мм |
| Висота | 35.2 мм, 38.7 мм |
| Довжина | 106 мм, 85,5 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Штрихкод | 4047023107862 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0 986 424 814
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше