дискові, Вісь - передня, Opel, Vauxhall, Товщина - 16.7 мм, Висота - 63.1 мм, 62.1 мм, Довжина - 160 мм, 177,6 мм, 4 шт
1278 + 36 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 146 грн
завтра
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0 986 424 456
| Тип | дискові |
| Вісь | передня |
| Марка автомобіля | Opel, Vauxhall |
| Датчик зносу | з акустичною системою попередження про знос |
| Товщина | 16.7 мм |
| Висота | 62.1 мм, 63.1 мм |
| Довжина | 160 мм, 177,6 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Штрихкод | 3165143657966 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0 986 424 456
дискові, Вісь - передня, Opel, Vauxhall, Товщина - 16.7 мм, Висота - 63.1 мм, 62.1 мм, Довжина - 160 мм, 177,6 мм, 4 шт
1278 + 36 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 146 грн
завтра
Доставка Гальмівні колодки Bosch 0 986 424 456
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0 986 424 456
| Тип | дискові |
| Вісь | передня |
| Марка автомобіля | Opel, Vauxhall |
| Датчик зносу | з акустичною системою попередження про знос |
| Товщина | 16.7 мм |
| Висота | 62.1 мм, 63.1 мм |
| Довжина | 160 мм, 177,6 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Штрихкод | 3165143657966 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0 986 424 456
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше