дискові, Вісь - задня, Nissan, Infiniti, Товщина - 14.5 мм, Висота - 59.7 мм, Довжина - 100 мм, 4 шт
Немає в наявності 957 грн
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0986494863
| Тип | дискові |
| Вісь | задня |
| Марка автомобіля | Infiniti, Nissan |
| Датчик зносу | з акустичною системою попередження про знос |
| Товщина | 14.5 мм |
| Висота | 59.7 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0986494863
дискові, Вісь - задня, Nissan, Infiniti, Товщина - 14.5 мм, Висота - 59.7 мм, Довжина - 100 мм, 4 шт
Немає в наявності 957 грн
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0986494863
| Тип | дискові |
| Вісь | задня |
| Марка автомобіля | Infiniti, Nissan |
| Датчик зносу | з акустичною системою попередження про знос |
| Товщина | 14.5 мм |
| Висота | 59.7 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0986494863
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше