дискові, Вісь - задня, Citroen, Opel, Peugeot, Vauxhall, Товщина - 17.3 мм, Висота - 55 мм, 51.5 мм, Довжина - 105,9 мм, 4 шт
1521 + 45 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 439 грн
завтра
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0986494805
| Тип | дискові |
| Вісь | задня |
| Марка автомобіля | Citroen, Opel, Peugeot, Vauxhall |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Товщина | 17.3 мм |
| Висота | 51.5 мм, 55 мм |
| Довжина | 105,9 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Штрихкод | 4047026128499 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0986494805
дискові, Вісь - задня, Citroen, Opel, Peugeot, Vauxhall, Товщина - 17.3 мм, Висота - 55 мм, 51.5 мм, Довжина - 105,9 мм, 4 шт
1521 + 45 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 439 грн
завтра
Доставка Гальмівні колодки Bosch 0986494805
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівні колодки Bosch 0986494805
| Тип | дискові |
| Вісь | задня |
| Марка автомобіля | Citroen, Opel, Peugeot, Vauxhall |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Товщина | 17.3 мм |
| Висота | 51.5 мм, 55 мм |
| Довжина | 105,9 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Виробник | Bosch |
| Штрихкод | 4047026128499 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівні колодки Bosch 0986494805
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше