Діапазон вимірювань, до - 1500 мкм
+ 398 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
8 848 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Товщиномір Wintact Fe/nFe, 0-1500мкм (WT2110)
| Тип матеріалу | магнітні (Fe), немагнітні (NFe) |
| Діапазон вимірювань, до | 1500 мкм |
| Мінімальна товщина підкладки | 0.5 мм |
| Мінімальний діаметр підкладки | 12 мм |
| Додатково | індикатор рівня заряду, автоматичне відключення, вибір одиниць виміру - мкм/mils, запис вимірів, режим безперервного виміру |
| Живлення | 3 х 1.2В ААА |
| Розташування датчика | вбудований |
| Розмір | 150 х 70 х 39 мм |
| Виробник | Wintact |
| Штрихкод | 6939144002417 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Товщиномір Wintact Fe/nFe, 0-1500мкм (WT2110)
Діапазон вимірювань, до - 1500 мкм
+ 398 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
8 848 грн
+2 дні
Доставка Товщиномір Wintact Fe/nFe, 0-1500мкм (WT2110)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Товщиномір Wintact Fe/nFe, 0-1500мкм (WT2110)
| Тип матеріалу | магнітні (Fe), немагнітні (NFe) |
| Діапазон вимірювань, до | 1500 мкм |
| Мінімальна товщина підкладки | 0.5 мм |
| Мінімальний діаметр підкладки | 12 мм |
| Додатково | індикатор рівня заряду, автоматичне відключення, вибір одиниць виміру - мкм/mils, запис вимірів, режим безперервного виміру |
| Живлення | 3 х 1.2В ААА |
| Розташування датчика | вбудований |
| Розмір | 150 х 70 х 39 мм |
| Виробник | Wintact |
| Штрихкод | 6939144002417 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Товщиномір Wintact Fe/nFe, 0-1500мкм (WT2110)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше