Акція
номінальна споживана потужність - 550 Вт, швидкість обертання - 2850 об/хв
+ 697 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
19 710 грн
+2 дні
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Точильний верстат Makita GB 801 (GB801)
| Тип | універсальний |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 2850 об/хв |
| Зовнішній діаметр шліфувального круга | 205 мм |
| Внутрішній діаметр шліфувального круга | 16 мм |
| Товщина шліфувального круга | 19 мм |
| Розмір | 395 x 333 x 265 мм |
| Вага | 20 кг |
Опис Точильний верстат Makita GB 801 (GB801)
Акція
номінальна споживана потужність - 550 Вт, швидкість обертання - 2850 об/хв
+ 697 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
19 710 грн
+2 дні
Доставка Точильний верстат Makita GB 801 (GB801)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Точильний верстат Makita GB 801 (GB801)
| Тип | універсальний |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 2850 об/хв |
| Зовнішній діаметр шліфувального круга | 205 мм |
| Внутрішній діаметр шліфувального круга | 16 мм |
| Товщина шліфувального круга | 19 мм |
| Розмір | 395 x 333 x 265 мм |
| Вага | 20 кг |
Опис Точильний верстат Makita GB 801 (GB801)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше