номінальна споживана потужність - 120 Вт, швидкість обертання - 9900 об/хв
Немає в наявності 3 558 грн
код: U0878165 сьогодні
Акція
код: U0435842 завтра
Топ продажів
код: U0878164 завтра
Акція
код: U0877106 завтра
Акція
Характеристики Точильний верстат Einhell TC-XG 75 Kit (4412559)
| Тип | універсальний |
| Номінальна споживана потужність | 120 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Швидкість обертання | 9900 об/хв |
| Зовнішній діаметр шліфувального круга | 75 мм |
| Особливості | гнучкий вал, гравер, захисний кожух |
| Вага | 1.9 кг |
| Виробник | Einhell |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Точильний верстат Einhell TC-XG 75 Kit (4412559)
Точило-гравер Einhell TС-XG 75 Kit є комбінованим інструментом, призначеним як для грубого шліфування та полірування металевих, пластмасових та інших предметів з використанням шліфувальних дисків, так і для фрезерування, гравіювання, полірування з використанням різних насадок, приєднаних до цанги гнучкого валу.
номінальна споживана потужність - 120 Вт, швидкість обертання - 9900 об/хв
Немає в наявності 3 558 грн
код: U0878165 сьогодні
Акція
код: U0435842 завтра
Топ продажів
код: U0878164 завтра
Акція
код: U0877106 завтра
Акція
Характеристики Точильний верстат Einhell TC-XG 75 Kit (4412559)
| Тип | універсальний |
| Номінальна споживана потужність | 120 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Швидкість обертання | 9900 об/хв |
| Зовнішній діаметр шліфувального круга | 75 мм |
| Особливості | гнучкий вал, гравер, захисний кожух |
| Вага | 1.9 кг |
| Виробник | Einhell |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Точильний верстат Einhell TC-XG 75 Kit (4412559)
Точило-гравер Einhell TС-XG 75 Kit є комбінованим інструментом, призначеним як для грубого шліфування та полірування металевих, пластмасових та інших предметів з використанням шліфувальних дисків, так і для фрезерування, гравіювання, полірування з використанням різних насадок, приєднаних до цанги гнучкого валу.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше