Тестер для акумуляторів iSDT BG-18S Battery Meter (BG-18S)
код: U1146761
10-90 V, 1-5 V, Робоча температура - 0-40 °C, Робоча вологість - 10-90% (без конденсату)
+ 100 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 291 грн
сьогодні
Гарантія 1 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Тестер для акумуляторів iSDT BG-18S Battery Meter (BG-18S)
| Робоча напруга | 10-90 V |
| Вхідна напруга | 1-5 V |
| Акумуляторні елементи | 12-18S |
| Точність вимірювання напруги | 0,005 V при 4,2 V |
| Робоча температура | 0-40 °C |
| Робоча вологість | 10-90% (без конденсату) |
| Температура зберігання | -20-60 °C |
| Розмір | 101.8 × 70 × 27.3 мм |
| Виробник | iSDT |
| Штрихкод | 6971337052779 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Тестер для акумуляторів iSDT BG-18S Battery Meter (BG-18S)
10-90 V, 1-5 V, Робоча температура - 0-40 °C, Робоча вологість - 10-90% (без конденсату)
+ 100 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 291 грн
сьогодні
Доставка Тестер для акумуляторів iSDT BG-18S Battery Meter (BG-18S)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 1 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Тестер для акумуляторів iSDT BG-18S Battery Meter (BG-18S)
| Робоча напруга | 10-90 V |
| Вхідна напруга | 1-5 V |
| Акумуляторні елементи | 12-18S |
| Точність вимірювання напруги | 0,005 V при 4,2 V |
| Робоча температура | 0-40 °C |
| Робоча вологість | 10-90% (без конденсату) |
| Температура зберігання | -20-60 °C |
| Розмір | 101.8 × 70 × 27.3 мм |
| Виробник | iSDT |
| Штрихкод | 6971337052779 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Тестер для акумуляторів iSDT BG-18S Battery Meter (BG-18S)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше