Термосумка Time Eco TE-4027 27 л Blue (4820211100742_1)
Характеристики Термосумка Time Eco TE-4027 27 л Blue (4820211100742_1)
| Об'єм | 27 л |
| Режим роботи | охолодження |
| Збереження температурного режиму | до 12 годин |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | PEVA |
| Розміри | 32 x 26 x 36 см |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | синій |
| Виробник | Time Eco |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка Time Eco TE-4027 27 л Blue (4820211100742_1)
Сумка-холодильник використовується для збереження температурного режиму продуктів і напоїв (із застосуванням акумуляторів температури Ice Akku і Soft Ice)
Підтримка температури з використанням акумулятора 10-12 годин.
Матеріал: жакардовий поліестер, підкладка PEVA.
Характеристики Термосумка Time Eco TE-4027 27 л Blue (4820211100742_1)
| Об'єм | 27 л |
| Режим роботи | охолодження |
| Збереження температурного режиму | до 12 годин |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | PEVA |
| Розміри | 32 x 26 x 36 см |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | синій |
| Виробник | Time Eco |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка Time Eco TE-4027 27 л Blue (4820211100742_1)
Сумка-холодильник використовується для збереження температурного режиму продуктів і напоїв (із застосуванням акумуляторів температури Ice Akku і Soft Ice)
Підтримка температури з використанням акумулятора 10-12 годин.
Матеріал: жакардовий поліестер, підкладка PEVA.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше