Термосумка СИЛА 8 л бірюзова (25х15х21 см) (960606)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Термосумка СИЛА 8 л бірюзова (25х15х21 см) (960606)
| Об'єм | 8 л |
| Режим роботи | збереження температури |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | PEVA |
| Розміри | 25 х 21 х 15 см |
| Вага | 0.255 кг |
| Колір | бірюзовий |
| Виробник | СИЛА |
| Штрихкод | 4824041033485 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка СИЛА 8 л бірюзова (25х15х21 см) (960606)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Термосумка СИЛА 8 л бірюзова (25х15х21 см) (960606)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Термосумка СИЛА 8 л бірюзова (25х15х21 см) (960606)
| Об'єм | 8 л |
| Режим роботи | збереження температури |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | PEVA |
| Розміри | 25 х 21 х 15 см |
| Вага | 0.255 кг |
| Колір | бірюзовий |
| Виробник | СИЛА |
| Штрихкод | 4824041033485 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка СИЛА 8 л бірюзова (25х15х21 см) (960606)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше