Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Термосумка СИЛА 27 л сіра (33х24х34 см) (960600)
| Об'єм | 27 л |
| Режим роботи | збереження температури |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | PEVA |
| Розміри | 34 х 33 х 24 см |
| Вага | 0.617 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | СИЛА |
| Штрихкод | 4824041033461 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка СИЛА 27 л сіра (33х24х34 см) (960600)
Сила термосумка - надійний помічник для тих, хто цінує свіжість продуктів! Об'ємом 27 літрів ця компактна термосумка ідеально підходить для подорожей на пікнік, рибалку або пляж. Її розміри дозволяють легко вмістити пляшки, контейнери та упаковки з продуктами.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Термосумка СИЛА 27 л сіра (33х24х34 см) (960600)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Термосумка СИЛА 27 л сіра (33х24х34 см) (960600)
| Об'єм | 27 л |
| Режим роботи | збереження температури |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | PEVA |
| Розміри | 34 х 33 х 24 см |
| Вага | 0.617 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | СИЛА |
| Штрихкод | 4824041033461 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка СИЛА 27 л сіра (33х24х34 см) (960600)
Сила термосумка - надійний помічник для тих, хто цінує свіжість продуктів! Об'ємом 27 літрів ця компактна термосумка ідеально підходить для подорожей на пікнік, рибалку або пляж. Її розміри дозволяють легко вмістити пляшки, контейнери та упаковки з продуктами.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше