Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Термосумка СИЛА 25 л сіра (35х22х33 см) (960601)
| Об'єм | 25 л |
| Режим роботи | збереження температури |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | PEVA |
| Розміри | 35 х 33 х 22 см |
| Вага | 0.642 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | СИЛА |
| Штрихкод | 4824041033454 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка СИЛА 25 л сіра (35х22х33 см) (960601)
Сумка-холодильник - особливий вид сумок для тривалого збереження нижчої температури продуктів, порівняно з температурою навколишнього середовища.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Термосумка СИЛА 25 л сіра (35х22х33 см) (960601)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Термосумка СИЛА 25 л сіра (35х22х33 см) (960601)
| Об'єм | 25 л |
| Режим роботи | збереження температури |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | PEVA |
| Розміри | 35 х 33 х 22 см |
| Вага | 0.642 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | СИЛА |
| Штрихкод | 4824041033454 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка СИЛА 25 л сіра (35х22х33 см) (960601)
Сумка-холодильник - особливий вид сумок для тривалого збереження нижчої температури продуктів, порівняно з температурою навколишнього середовища.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше