Характеристики Термосумка Кемпінг Urban 25 л (4823082715909)
| Об'єм | 25 л |
| Режим роботи | збереження температури |
| Збереження температурного режиму | до 12 годин |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | фольга |
| Розміри | 36 х 26 х 33 см |
| Вага | 1.1 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | Кемпінг |
| Штрихкод | 4823082715909 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка Кемпінг Urban 25 л (4823082715909)
Ізотермічна сумка Кемпінг Urban 4823082715909 сіро-блакитного кольору. Стильна практична сумка для походів і пікніків на природі. Містке термоізоляційне відділення на 25 літрів.
Є дві зручні ручки для перенесення, одна ручка (довга) яку можна вішати на плечі, а інша (коротка) яку можна просто нести в руці. Є маленький кишеньку на замку для дрібниць необхідних на відпочинку.
Термосумка виконана з якісних матеріалів: зовні - водонепроникний щільний поліестер з полівінілхлоридним покриттям, термоотдел складається з водовідштовхувального матеріалу яким є алюмінієва фольга, ізоляція складається з поліетиленової піни.
Час збереження температури з акумуляторами холоду: 12 год. 40 хв.
Характеристики Термосумка Кемпінг Urban 25 л (4823082715909)
| Об'єм | 25 л |
| Режим роботи | збереження температури |
| Збереження температурного режиму | до 12 годин |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | фольга |
| Розміри | 36 х 26 х 33 см |
| Вага | 1.1 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | Кемпінг |
| Штрихкод | 4823082715909 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка Кемпінг Urban 25 л (4823082715909)
Ізотермічна сумка Кемпінг Urban 4823082715909 сіро-блакитного кольору. Стильна практична сумка для походів і пікніків на природі. Містке термоізоляційне відділення на 25 літрів.
Є дві зручні ручки для перенесення, одна ручка (довга) яку можна вішати на плечі, а інша (коротка) яку можна просто нести в руці. Є маленький кишеньку на замку для дрібниць необхідних на відпочинку.
Термосумка виконана з якісних матеріалів: зовні - водонепроникний щільний поліестер з полівінілхлоридним покриттям, термоотдел складається з водовідштовхувального матеріалу яким є алюмінієва фольга, ізоляція складається з поліетиленової піни.
Час збереження температури з акумуляторами холоду: 12 год. 40 хв.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше