Характеристики Термосумка Кемпінг Travel 21 л (4823082715893)
| Об'єм | 21 л |
| Режим роботи | збереження температури |
| Збереження температурного режиму | до 13 годин |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | поліетилен |
| Розміри | 42 х 33 х 8 см |
| Вага | 0.84 кг |
| Колір | зелений |
| Виробник | Кемпінг |
| Штрихкод | 4823082715893 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка Кемпінг Travel 21 л (4823082715893)
Ізотермічна сумка Кемпінг Travel 4823082715893 зелено-сірого кольору. Відмінна містка термосумка об'ємом 21 літр. Компактна модель, яка збереже прохолоду ваших напоїв в літню спеку.
Сумка Travel виручить під час заміської прогулянки, тривалої поїздки або відпочинку на природі.
Час збереження температури з акумуляторами холоду: 13 годин (головне, не забудьте їх попередньо заморозити).
Зовнішній матеріал ізотермічної сумки Travel - це поліестер 600D з водовідштовхувальним полівінілхлоридним покриттям. Він не пропускає воду, відбиває сонячні промені і, що теж важливо, відмінно чиститься.
Характеристики Термосумка Кемпінг Travel 21 л (4823082715893)
| Об'єм | 21 л |
| Режим роботи | збереження температури |
| Збереження температурного режиму | до 13 годин |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | поліетилен |
| Розміри | 42 х 33 х 8 см |
| Вага | 0.84 кг |
| Колір | зелений |
| Виробник | Кемпінг |
| Штрихкод | 4823082715893 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка Кемпінг Travel 21 л (4823082715893)
Ізотермічна сумка Кемпінг Travel 4823082715893 зелено-сірого кольору. Відмінна містка термосумка об'ємом 21 літр. Компактна модель, яка збереже прохолоду ваших напоїв в літню спеку.
Сумка Travel виручить під час заміської прогулянки, тривалої поїздки або відпочинку на природі.
Час збереження температури з акумуляторами холоду: 13 годин (головне, не забудьте їх попередньо заморозити).
Зовнішній матеріал ізотермічної сумки Travel - це поліестер 600D з водовідштовхувальним полівінілхлоридним покриттям. Він не пропускає воду, відбиває сонячні промені і, що теж важливо, відмінно чиститься.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше