Характеристики Термосумка Кемпінг Denim 5 л (4823082715930)
| Об'єм | 5 л |
| Режим роботи | збереження температури |
| Збереження температурного режиму | до 8 годин |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | поліетилен |
| Розміри | 14 × 15 × 20 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | Кемпінг |
| Штрихкод | 4823082715930 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка Кемпінг Denim 5 л (4823082715930)
Матеріал зовнішній: поліестер 600 D.
Матеріал внутрішній: алюмінієва фольга.
Ізоляційний матеріал: поліетиленова піна.
Час зберігання температури з акумуляторами холоду: 8 год.
Відмінне рішення для зберігання і транспортування обіду або невеликих посиденьок на природі. Оригінальний, яскравий, компактний і практичний ланч-бокс виконаний у вигляді невеликої зручною сумки з ручкою. Практичний і зручний у використанні: мало важить і не займає багато місця при транспортуванні.
Характеристики Термосумка Кемпінг Denim 5 л (4823082715930)
| Об'єм | 5 л |
| Режим роботи | збереження температури |
| Збереження температурного режиму | до 8 годин |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | поліетилен |
| Розміри | 14 × 15 × 20 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | Кемпінг |
| Штрихкод | 4823082715930 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка Кемпінг Denim 5 л (4823082715930)
Матеріал зовнішній: поліестер 600 D.
Матеріал внутрішній: алюмінієва фольга.
Ізоляційний матеріал: поліетиленова піна.
Час зберігання температури з акумуляторами холоду: 8 год.
Відмінне рішення для зберігання і транспортування обіду або невеликих посиденьок на природі. Оригінальний, яскравий, компактний і практичний ланч-бокс виконаний у вигляді невеликої зручною сумки з ручкою. Практичний і зручний у використанні: мало важить і не займає багато місця при транспортуванні.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше