Термосумка Giostyle Fiesta Vertical Lime 25 л (4823082715794)
Характеристики Термосумка Giostyle Fiesta Vertical Lime 25 л (4823082715794)
| Об'єм | 25 л |
| Режим роботи | охолодження |
| Збереження температурного режиму | до 11 годин |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | поліетиленвінілацетат (PEVA) |
| Розміри | 31.5 x 20 x 35 см |
| Вага | 0.276 кг |
| Колір | лайм |
| Виробник | Giostyle |
| Штрихкод | 4823082715794 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка Giostyle Fiesta Vertical Lime 25 л (4823082715794)
Термосумка Giostyle Fiesta Vertical - це незамінна річ в подорожах та на відпочинку. Ізоляційний матеріал сумки дозволяє підтримувати стабільну температуру протягом багатьох годин. Ізоляція високої щільності: спінений поліетилен 5 мм.
Характеристики Термосумка Giostyle Fiesta Vertical Lime 25 л (4823082715794)
| Об'єм | 25 л |
| Режим роботи | охолодження |
| Збереження температурного режиму | до 11 годин |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Матеріал внутрішній | поліетиленвінілацетат (PEVA) |
| Розміри | 31.5 x 20 x 35 см |
| Вага | 0.276 кг |
| Колір | лайм |
| Виробник | Giostyle |
| Штрихкод | 4823082715794 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термосумка Giostyle Fiesta Vertical Lime 25 л (4823082715794)
Термосумка Giostyle Fiesta Vertical - це незамінна річ в подорожах та на відпочинку. Ізоляційний матеріал сумки дозволяє підтримувати стабільну температуру протягом багатьох годин. Ізоляція високої щільності: спінений поліетилен 5 мм.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше