Термоштани Turbat Retezat Bottom Wmn caviar black XS (012.002.0491)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Термоштани Turbat Retezat Bottom Wmn caviar black XS (012.002.0491)
| Стать | жіноча |
| Розмір | XS |
| Зріст | 162 - 165 см |
| Призначення | для активного відпочинку, для подорожей, для походів, для хайкінгу, повсякденні |
| Обхват талії | 62 - 65 см |
| Обхват стегон | 90 - 93 см |
| Матеріал | 85% поліестер, 15% вовна меринос, 140 г/м2 Вага: 125 г Зріст моделі - 165 см |
| Особливості | стійкі до утворення запаху, швидко абсорбує та відводить вологу |
| Колір | чорний |
| Обхват талії, см | 62 - 65 |
Опис Термоштани Turbat Retezat Bottom Wmn caviar black XS (012.002.0491)
Жіночі термоштани, які відмінно відводить вологу. У складі є вовна меринос (15%), яка відома своїми природними зігріваючими властивостями. Завдяки пропорції вовни та поліестру (15/85), цю річ комфортно використовувати у подорожах протягом декількох днів та тривалих походах, адже вона стійкіша до утворення запаху і швидше сохне.
Крій і плоскі шви забезпечують свободу рухів і комфорт. Ці термоштани підійдуть як для гірських мандрівок, походів Карпатами, катання на лижах із середнім навантаженням, під час подорожей з комбінованою програмою місто+природа, а також для використання в місті в холодні дні.
Призначення: хайкінг, гірські походи, кемпінг, відпочинок на природі, подорожі, використання у місті.
Особливості:
у складі є вовна овець меринос (15%)
відмінна терморегуляція
швидко абсорбує та відводить вологу
стійкіша до утворення запаху
швидко сохне
плоскі шви
анатомічний крій
Технічні характеристики:
- Матеріал: 85% поліестер, 15% вовна меринос, 140 г/м²
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Термоштани Turbat Retezat Bottom Wmn caviar black XS (012.002.0491)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Термоштани Turbat Retezat Bottom Wmn caviar black XS (012.002.0491)
| Стать | жіноча |
| Розмір | XS |
| Зріст | 162 - 165 см |
| Призначення | для активного відпочинку, для подорожей, для походів, для хайкінгу, повсякденні |
| Обхват талії | 62 - 65 см |
| Обхват стегон | 90 - 93 см |
| Матеріал | 85% поліестер, 15% вовна меринос, 140 г/м2 Вага: 125 г Зріст моделі - 165 см |
| Особливості | стійкі до утворення запаху, швидко абсорбує та відводить вологу |
| Колір | чорний |
| Обхват талії, см | 62 - 65 |
Опис Термоштани Turbat Retezat Bottom Wmn caviar black XS (012.002.0491)
Жіночі термоштани, які відмінно відводить вологу. У складі є вовна меринос (15%), яка відома своїми природними зігріваючими властивостями. Завдяки пропорції вовни та поліестру (15/85), цю річ комфортно використовувати у подорожах протягом декількох днів та тривалих походах, адже вона стійкіша до утворення запаху і швидше сохне.
Крій і плоскі шви забезпечують свободу рухів і комфорт. Ці термоштани підійдуть як для гірських мандрівок, походів Карпатами, катання на лижах із середнім навантаженням, під час подорожей з комбінованою програмою місто+природа, а також для використання в місті в холодні дні.
Призначення: хайкінг, гірські походи, кемпінг, відпочинок на природі, подорожі, використання у місті.
Особливості:
у складі є вовна овець меринос (15%)
відмінна терморегуляція
швидко абсорбує та відводить вологу
стійкіша до утворення запаху
швидко сохне
плоскі шви
анатомічний крій
Технічні характеристики:
- Матеріал: 85% поліестер, 15% вовна меринос, 140 г/м²
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше