Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
- Інструкція до Метеостанція EMOS E8636 (PDF, 640,3Kb)
Характеристики Метеостанція EMOS E8636
| Вид | електронний |
| Метео вимірювання | внутрішня температура, зовнішня температура |
| Спосіб встановлення | настільний |
| Датчики | температури |
| Діапазон показників температури | -30/+60 °C зовнішнє, 0…+50 °С приміщення |
| Додаткові характеристики | будильник, годинник |
| Живлення | Батарейки 2 х 1.5 В AAA (не входять до комплекту) |
| Додатково | відображення температури з вибором одиниць вимірювання °C/°F, звукова індикація |
| Матеріал | пластик |
| Розмір | 9.5 х 5 х 2.5 см |
Опис Метеостанція EMOS E8636
Цифровий термометр E8636
Хочете постійно мати уявлення про те, яка температура зовні чи всередині вашої квартири або будинку? Тоді цифровий бездротовий термометр E8636 стане вам ідеальним помічником, який неодмінно стане практичним доповненням вашого будинку. Термометр оснащений професійними датчиками, що надають інформацію, за яку можна не турбуватися.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Метеостанція EMOS E8636
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
- Інструкція до Метеостанція EMOS E8636 (PDF, 640,3Kb)
Характеристики Метеостанція EMOS E8636
| Вид | електронний |
| Метео вимірювання | внутрішня температура, зовнішня температура |
| Спосіб встановлення | настільний |
| Датчики | температури |
| Діапазон показників температури | -30/+60 °C зовнішнє, 0…+50 °С приміщення |
| Додаткові характеристики | будильник, годинник |
| Живлення | Батарейки 2 х 1.5 В AAA (не входять до комплекту) |
| Додатково | відображення температури з вибором одиниць вимірювання °C/°F, звукова індикація |
| Матеріал | пластик |
| Розмір | 9.5 х 5 х 2.5 см |
Опис Метеостанція EMOS E8636
Цифровий термометр E8636
Хочете постійно мати уявлення про те, яка температура зовні чи всередині вашої квартири або будинку? Тоді цифровий бездротовий термометр E8636 стане вам ідеальним помічником, який неодмінно стане практичним доповненням вашого будинку. Термометр оснащений професійними датчиками, що надають інформацію, за яку можна не турбуватися.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше