Тип датчика - не виносний, -30 - 80 °C, Живлення - 1 х 9В (крона), 207 х 70 х 30 мм, 93 г
2384 + 101 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 248 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Термо-гігрометр Benetech USB 0-100, -30-80C (GM1360A)
| Тип датчика | не виносний |
| Діапазон температури | -30 - 80 °C |
| Діапазон вимірювання вологості | 0 - 100 |
| Одиниця виміру температури | °С |
| Наявність інтерфейсу | є |
| Похибка при вимірі температури | ±1 °C |
| Додатково | індикатор рівня зарядки батареї, автоматичне відключення, точка роси |
| Живлення | 1 х 9В (крона) |
| Габарити | 207 х 70 х 30 мм |
| Вага | 93 г |
Опис Термо-гігрометр Benetech USB 0-100, -30-80C (GM1360A)
Тип датчика - не виносний, -30 - 80 °C, Живлення - 1 х 9В (крона), 207 х 70 х 30 мм, 93 г
2384 + 101 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 248 грн
+2 дні
Доставка Термо-гігрометр Benetech USB 0-100, -30-80C (GM1360A)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Термо-гігрометр Benetech USB 0-100, -30-80C (GM1360A)
| Тип датчика | не виносний |
| Діапазон температури | -30 - 80 °C |
| Діапазон вимірювання вологості | 0 - 100 |
| Одиниця виміру температури | °С |
| Наявність інтерфейсу | є |
| Похибка при вимірі температури | ±1 °C |
| Додатково | індикатор рівня зарядки батареї, автоматичне відключення, точка роси |
| Живлення | 1 х 9В (крона) |
| Габарити | 207 х 70 х 30 мм |
| Вага | 93 г |
Опис Термо-гігрометр Benetech USB 0-100, -30-80C (GM1360A)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше