Характеристики Тепла підлога Warme Twin mat 225W 1.5 m2 (WTM151)
| Тип | електричний |
| Вид | мат |
| Потужність | 225 Вт |
| Максимальна температура жили | 90 °С |
| Діаметр кабелю | 3.5 мм |
| Площа укладки | 1.5 кв.м |
| Ширина | 0.5 м |
| Комплектація | нагрівальний мат |
| Виробник | Warme |
| Штрихкод | 2000002287841 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Тепла підлога Warme Twin mat 225W 1.5 m2 (WTM151)
Тонкий двожильний екранований нагрівальний кабель, попередньо закріплений на полімерну сітку. З заводським з'єднанням з холодним інсталяційний кабелем для підключення до термостата. Ідеально підходить для комфортного обігріву підлоги безпосередньо під плиткою. Може використовуватися як для житлових, так і для інших приміщень.
Технічні характеристики:
Номінальна напруга, В 230
Електричний опір екрану не більше, Ом 18,1
Електричний опір ізоляції не менше, МОм 1х103
Діаметр кабелю, мм 3,5
Ширина сітки, м 0,5
Адгезійний шар на сітці: так
Характеристики Тепла підлога Warme Twin mat 225W 1.5 m2 (WTM151)
| Тип | електричний |
| Вид | мат |
| Потужність | 225 Вт |
| Максимальна температура жили | 90 °С |
| Діаметр кабелю | 3.5 мм |
| Площа укладки | 1.5 кв.м |
| Ширина | 0.5 м |
| Комплектація | нагрівальний мат |
| Виробник | Warme |
| Штрихкод | 2000002287841 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Тепла підлога Warme Twin mat 225W 1.5 m2 (WTM151)
Тонкий двожильний екранований нагрівальний кабель, попередньо закріплений на полімерну сітку. З заводським з'єднанням з холодним інсталяційний кабелем для підключення до термостата. Ідеально підходить для комфортного обігріву підлоги безпосередньо під плиткою. Може використовуватися як для житлових, так і для інших приміщень.
Технічні характеристики:
Номінальна напруга, В 230
Електричний опір екрану не більше, Ом 18,1
Електричний опір ізоляції не менше, МОм 1х103
Діаметр кабелю, мм 3,5
Ширина сітки, м 0,5
Адгезійний шар на сітці: так
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше