Smart TV, 4K-телевізори, 50", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), Component In (Y/Pb/Pr), Composite In (AV), 3 x HDMI, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Аудіовихід, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 1117.2 × 276.8 × 710.6 мм, 9.8 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Телевізор Xiaomi Mi TV P1 50"
| Тип телевізора | Smart TV, 4K-телевізори |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 50" |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Технології поліпшення зображення | HDR10+ |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-C |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
Опис Телевізор Xiaomi Mi TV P1 50"

Xiaomi Mi TV P1
Smart TV, 4K-телевізори, 50", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), Component In (Y/Pb/Pr), Composite In (AV), 3 x HDMI, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Аудіовихід, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 1117.2 × 276.8 × 710.6 мм, 9.8 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Телевізор Xiaomi Mi TV P1 50"
| Тип телевізора | Smart TV, 4K-телевізори |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 50" |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Технології поліпшення зображення | HDR10+ |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-C |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
Опис Телевізор Xiaomi Mi TV P1 50"

Xiaomi Mi TV P1
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Телевізор Xiaomi Mi TV P1 50"