Характеристики Телевізор Toshiba 22S1650EV
| Тип телевізора | без інтернету, LED - телевізор |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 22" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота розгортки панелі | 50 Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | PAL, SECAM |
| Потужність динаміків | 8 Вт |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB, Component, 2 x HDMI, Антенний, Headphone, CI |
Опис Телевізор Toshiba 22S1650EV
Сучасний телевізор
Телевізор Toshiba 22S1650EV – це чудовий телевізійний монітор з діагоналлю 22 дюйма і роздільною здатністю HD Ready – 1366 на 768 пікселів, від одного з провідних світових брендів побутової та промислової електронної техніки.
Найважливіші характеристики
Телевізор Toshiba 22S1650EV дає високу контрастність 3000:1 і відмінну максимальну яскравість 230 Кд/кв. метр. Зображення налаштовується плавно, та у відповідності з вимогами користувача. Вбудований аналоговий декодер для найпоширеніших систем стиснення ТВ-зображень – PAL і SECAM. Для попередньо встановленого відображення екрана, можна використовувати декілька швидко перемикаються режимів: Standard, Soft, User і Dynamic. Телевізор може приймати цифровий сигнал і підтримувати популярні формати MP3, WMA, MPEG4, MKV, JPEG для перегляду фото та відео з флеш-носія. Тюнер приймає сигнал DVB-C, DVB-T2, DVB-T. Є два HDMI коннектора, роз'єм для навушників, компонентні роз'єми, вхід VGA, коаксіальний вхід. Телевізор споживає при значній діагоналі і численних функціях, всього 30 Вт у режимі роботи і не більше 0,5 Вт, в очікуванні включення. Пристрій має режим енергозбереження. Може закріплюватися на стіну. Є в комплекті пульт дистанційного керування.
Для відпочинку
Телевізор Toshiba 22S1650EV – відмінний домашній телевізор для відпочинку та приємного вечора, проведеного з улюбленими фільмами і серіалами.
Характеристики Телевізор Toshiba 22S1650EV
| Тип телевізора | без інтернету, LED - телевізор |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 22" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота розгортки панелі | 50 Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | PAL, SECAM |
| Потужність динаміків | 8 Вт |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB, Component, 2 x HDMI, Антенний, Headphone, CI |
Опис Телевізор Toshiba 22S1650EV
Сучасний телевізор
Телевізор Toshiba 22S1650EV – це чудовий телевізійний монітор з діагоналлю 22 дюйма і роздільною здатністю HD Ready – 1366 на 768 пікселів, від одного з провідних світових брендів побутової та промислової електронної техніки.
Найважливіші характеристики
Телевізор Toshiba 22S1650EV дає високу контрастність 3000:1 і відмінну максимальну яскравість 230 Кд/кв. метр. Зображення налаштовується плавно, та у відповідності з вимогами користувача. Вбудований аналоговий декодер для найпоширеніших систем стиснення ТВ-зображень – PAL і SECAM. Для попередньо встановленого відображення екрана, можна використовувати декілька швидко перемикаються режимів: Standard, Soft, User і Dynamic. Телевізор може приймати цифровий сигнал і підтримувати популярні формати MP3, WMA, MPEG4, MKV, JPEG для перегляду фото та відео з флеш-носія. Тюнер приймає сигнал DVB-C, DVB-T2, DVB-T. Є два HDMI коннектора, роз'єм для навушників, компонентні роз'єми, вхід VGA, коаксіальний вхід. Телевізор споживає при значній діагоналі і численних функціях, всього 30 Вт у режимі роботи і не більше 0,5 Вт, в очікуванні включення. Пристрій має режим енергозбереження. Може закріплюватися на стіну. Є в комплекті пульт дистанційного керування.
Для відпочинку
Телевізор Toshiba 22S1650EV – відмінний домашній телевізор для відпочинку та приємного вечора, проведеного з улюбленими фільмами і серіалами.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації