Характеристики Телевізор THOMSON 43QG7C04
Тип телевізораQLED - телевізор, Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Діагональ екрану43"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Контрастність4000:1
Тип матриціQLED
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота розгортки панелі144 Гц
Тип тюнеруцифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2
Читати повністю
Не менш вражаючим є й звук. Потужність динаміків 16 Вт у поєднанні з Dolby Atmos забезпечує об'ємне звучання, створюючи ефект присутності в кожній сцені. Відчуйте всі емоції у ваших улюблених фільмах, завдяки точно відтвореному звуковому середовищу.
Елегантність телевізора підкреслять центральна обертова підставка, що дозволяє знайти ідеальний кут перегляду в будь-якому інтер'єрі, та можливість настінного монтажу за допомогою VESA-кріплення (200x200мм).
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 43", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 x 8 (16 Вт), 3 x HDMI, Headphone, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, 1 x USB 3.0, 1 x AV IN, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 957 x 587 x 281 мм, 7.7 кг
img img img
Аналог
+ 299 балів ITbox
Аналог
+ 268 балів ITbox
Діагональ екрану43"
Контрастність4000:1
Тип матриціQLED
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота розгортки панелі144 Гц
Читати повністю