Характеристики Телевізор TCL 32S5400A
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораSmart TV
Діагональ екрану32"
Роздільна здатність екрану1366 x 768
Тип матриціVA
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота оновлення60 Гц
Частота розгортки панелі60 Гц
Процесор зображенняCortex A55*4
Технології поліпшення зображенняHDR
Читати повністю
Опис Телевізор TCL 32S5400A
Телевізор TCL S5400
Більше екрану, менше обмежень
Відтворення найдрібніших деталей
Неперевершений звук з потужними динаміками
Різноманітні та швидкі з'єднання
Різноманітні режими, що налаштуються спеціально під вас
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, 32", 1366 x 768, з HDR, аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 10 Вт, 2 x HDMI, Headphone, 1 x USB, 1 x RJ-45, CI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х100мм), 716 х4 67 х 180 мм
img img img
Аналог
+ 171 бал ITbox
Аналог
+ 212 балів ITbox
Тип телевізораSmart TV
Діагональ екрану32"