Характеристики Телевізор Sony KD85X80L
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораLED - телевізор, Smart TV, 4K-телевізори
Діагональ екрану85"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота оновлення50Гц
Частота розгортки панелі50 Гц
Процесор зображення4K X-Reality PRO
Читати повністю
Опис Телевізор Sony KD85X80L
Що стосується звуку, то Sony KD85X80L вражає бездоганною чистотою та об'ємом аудіо завдяки динамікам потужністю 20 Вт. Використання спеціальної технології X-Balanced Speaker гарантує, що звук буде чітким та насиченим, а учасники подій на екрані ніби оживають перед вашими очима.
Цей телевізор прикрасить будь-який інтер'єр, адже підтримує стандарт VESA (400x400мм) для легкого монтажу на стіну. Нехай Sony KD85X80L стане вашим партнером у світі медіа та розваг, даруючи неперевершену якість та задоволення від перегляду щодня.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, LED - телевізор, 4K-телевізори, 85", 3840 x 2160, з HDR, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 20 Вт, 4 x HDMI, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x400мм), 1901 х 1170 х 453 мм
img img img
Аналог
+ 2949 балів ITbox
Аналог
+ 1781 бал ITbox
Діагональ екрану85"
Тип підсвічуванняDirect LED
Читати повністю
Опис Телевізор Sony KD85X80L