Характеристики Телевізор Sony KD75X80L
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораLED - телевізор, Smart TV, 4K-телевізори
Діагональ екрану75"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип матриціLCD
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота оновлення50Гц
Частота розгортки панелі50 Гц
Процесор зображення4K X-Reality PRO
Технології поліпшення зображенняHDR10, Dolby Vision, HLG
Читати повністю
Опис Телевізор Sony KD75X80L
Звукове наповнення кімнати досягається завдяки унікальним X-Balanced Speaker з потужністю 20 Вт, що робить звучання об’ємним і деталізованим. Підтримка Dolby Atmos створює ефект занурення у просторове звучання, а акустичне автоматичне калібрування оптимізує звук залежно від розміщення меблів у вашій кімнаті.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, LED - телевізор, 4K-телевізори, 75", 3840 x 2160, з HDR, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), Composite, 4 x HDMI, Headphone, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (300x300 мм), 1452 x 908 x 336 мм, 32.2 кг
img img img
Аналог
+ 3989 балів ITbox
Аналог
+ 3024 бала ITbox
Діагональ екрану75"
Тип матриціLCD
Тип підсвічуванняDirect LED
Читати повністю
Опис Телевізор Sony KD75X80L