Характеристики Телевізор Sony KD55X85L
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораSmart TV, 4K-телевізори
Діагональ екрану55"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота оновлення100Гц
Частота розгортки панелі120 Гц
Процесор зображення4K HDR X1
Читати повністю
Опис Телевізор Sony KD55X85L
Телевізор Sony KD55X85L – це витончена гармонія сучасних технологій і стильного дизайну, що перетворить ваш дім на центр розваг. Завдяки діагоналі 55" та роздільній здатності 3840 x 2160, ви зможете насолоджуватися бездоганною якістю зображення у форматі 4K. Приголомшлива деталізація кожної сцени досягається завдяки потужному процесору зображення 4K HDR X1, який забезпечує високу контрастність та реалістичність кольорів.
Звук на високому рівні забезпечують динаміки потужністю 20 Вт, які завдяки X-Balanced Speaker гарантують чисте звучання і насичені баси, створюючи ефект повного занурення у фільм чи музику.
Для тих, хто планує встановити телевізор на стіну, передбачено кріплення VESA (300x300 мм), що дозволяє легко інтегрувати пристрій у інтер’єр вашої кімнати.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, 4K-телевізори, 55", 3840 x 2160, з HDR, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 20 Вт, 4 x HDMI, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (300x300 мм), 1228 х 784 х 336 мм
img img img
Аналог
+ 1404 бала ITbox
Аналог
+ 643 бала ITbox
Діагональ екрану55"
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота оновлення100Гц
Частота розгортки панелі120 Гц
Процесор зображення4K HDR X1
Читати повністю
Опис Телевізор Sony KD55X85L