Характеристики Телевізор Satelit 42F8001ST
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораSmart TV
Діагональ екрану42"
Роздільна здатність екрану1920 x 1080
Контрастність1200:1
Тип матриціLCD
Тип підсвічуванняDirect LED
Час відгуку матриці8mc
Частота оновлення60 Гц
Частота розгортки панелі60 Гц
Читати повністю
Універсальні інтерфейси підключення, такі як 3 x HDMI, 2 x USB, CI, дозволяють під'єднувати різноманітні пристрої, включаючи медіа-плеєри та ігрові консолі. Оптичний аудіо вихід та порт для навушників гарантують високоякісний звук. З вихідною потужністю динаміків 2 х 10 Вт, телевізор забезпечує чисте звучання, що підкреслює атмосферу кожного фільму або передачі.
Satelit 42F8001ST підтримує всі актуальні типи тюнерів: цифровий DVB-T2, аналоговий, цифровий DVB-C, та цифровий DVB-T, що робить його універсальним для будь-якого сигналу. Вбудована система кріплення за стандартом VESA (200x200 мм) дозволяє легко інтегрувати телевізор у будь-який інтер'єр, розташувавши його на стіні.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, 42", 1920 x 1080, без HDR, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 2 х 10 (20 Вт), 3 x HDMI, Headphone, Антенний, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 940 х 580 х 90 мм, 6.5 кг