Характеристики Телевізор Samsung UE50DU8000UXUA
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораLED - телевізор
Діагональ екрану50"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип матриціLCD
Тип підсвічуванняLED підсвітка
Частота оновлення50Гц
Процесор зображенняCrystal Processor 4K
Технології поліпшення зображення4K Upscaling, Mega Contrast, Motion Xcelerator, UHD Dimming
Читати повністю
Звук телевізора – ще одна сильна сторона моделі UE50DU8000UXUA. Потужність динаміків становить 20 Вт, а технологія об’ємного звуку OTS Lite перенесе вас у сам центр подій, завдяки віртуальному тривимірному звучанню. Інноваційна Q-Symphony дозволить телевізору і саундбару працювати разом, створюючи узгоджене звукове поле без приглушення динаміків телевізора. Це створює більш насичений звуковий ландшафт, не пропускаючи жодної нотки.
Телевізор підтримує стандарт VESA 200x200мм, що робить його монтаж на стіну простим та зручним завданням. Samsung UE50DU8000UXUA – це телевізор для тих, хто цінує високу якість зображення і звуку, поєднану з розумними технологіями.
Залишити відгук
Оцінити:
LED - телевізор, 50", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 20 Вт, 3 x HDMI, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 1118.3 x 683.6 x 228.8 мм, 11.5 кг
img img img
Аналог
+ 485 балів ITbox
Аналог
+ 238 балів ITbox
Діагональ екрану50"
Тип матриціLCD
Читати повністю