85", 3840 x 2160, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 60 Вт, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (600x400мм), 1892.2 x 1143 x 321.3 мм, 43.5 кг
Немає в наявності 209 999 грн
Характеристики Телевізор Samsung QE85QN90FAUXUA
| Діагональ екрану | 85" |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Частота розгортки панелі | 120 Гц |
| Процесор зображення | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 60 Вт |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Bluetooth | так |
| Операційна система | Tizen |
Опис Телевізор Samsung QE85QN90FAUXUA
Телевізор Samsung QE85QN90FAUXUA із діагоналлю 85 дюймів побудований на технології NeoQLED із 4K роздільною здатністю. Частота оновлення 120 Гц із підтримкою до 165 Гц забезпечує плавність динамічного контенту. Процесор NQ4 AI Gen3 виконує інтелектуальну обробку зображення. Система Quantum Matrix Technology Plus керує підсвічуванням для точного контрасту. Платформа Tizen відкриває доступ до Smart TV і функцій взаємодії з пристроями.
85", 3840 x 2160, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 60 Вт, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (600x400мм), 1892.2 x 1143 x 321.3 мм, 43.5 кг
Немає в наявності 209 999 грн
Характеристики Телевізор Samsung QE85QN90FAUXUA
| Діагональ екрану | 85" |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Частота розгортки панелі | 120 Гц |
| Процесор зображення | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 60 Вт |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Bluetooth | так |
| Операційна система | Tizen |
Опис Телевізор Samsung QE85QN90FAUXUA
Телевізор Samsung QE85QN90FAUXUA із діагоналлю 85 дюймів побудований на технології NeoQLED із 4K роздільною здатністю. Частота оновлення 120 Гц із підтримкою до 165 Гц забезпечує плавність динамічного контенту. Процесор NQ4 AI Gen3 виконує інтелектуальну обробку зображення. Система Quantum Matrix Technology Plus керує підсвічуванням для точного контрасту. Платформа Tizen відкриває доступ до Smart TV і функцій взаємодії з пристроями.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше