Характеристики Телевізор Samsung QE85QN90FAUXUA
Діагональ екрану85"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Частота розгортки панелі120 Гц
Процесор зображенняNQ4 AI Gen3 Processor
Тип тюнеруцифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2
Потужність динаміків60 Вт
Wi-Fiтак
Підтримка Smart TVтак
Bluetoothтак
Операційна системаTizen
Читати повністю
Залишити відгук
Оцінити:
85", 3840 x 2160, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 60 Вт, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (600x400мм), 1892.2 x 1143 x 321.3 мм, 43.5 кг