Характеристики Телевізор Samsung QE85Q80DAUXUA
Тип телевізораQLED - телевізор, Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Діагональ екрану85"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип матриціQLED
Тип підсвічуванняFull-Array LED
Частота розгортки панелі100 Гц
Процесор зображенняNQ4 AI Gen2 Processor
Тип тюнеруцифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2
Читати повністю
Для максимального задоволення від аудіо використовується технологія Dolby Atmos, яка разом з потужними динаміками на 40 Вт доставляє звук, що оточує вас з усіх боків, дозволяючи вам відчути всю повноту подій на екрані.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 85", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 40 Вт, 4 x HDMI, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (600x400мм), 1892.8 x 1143.8 x 326.6 мм, 41.3 кг
img img img
Аналог
+ 2949 балів ITbox
Аналог
+ 2569 балів ITbox
Діагональ екрану85"
Тип матриціQLED
Частота розгортки панелі100 Гц
Читати повністю