75", 7680 x 4320, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 90 Вт, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x300мм), 1655.2 x 1018.5 x 283.8 мм, 30.8 кг
Немає в наявності 299 999 грн
Характеристики Телевізор Samsung QE75QN950FUXUA
| Діагональ екрану | 75" |
| Роздільна здатність екрану | 7680 x 4320 |
| Частота розгортки панелі | 100 Гц |
| Процесор зображення | NQ8 AI Gen3 |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 90 Вт |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Bluetooth | так |
| Операційна система | Tizen |
Опис Телевізор Samsung QE75QN950FUXUA
Samsung QE75QN950FUXUA — це флагманський 75-дюймовий телевізор із дисплеєм Neo MiniQLED 8K, що забезпечує неперевершену деталізацію та яскравість зображення. Частота оновлення 100 Гц (до 240 Гц у 4K), потужний процесор AI 8K та операційна система Tizen створюють справжній кінематографічний досвід у вашій оселі.
75", 7680 x 4320, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 90 Вт, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x300мм), 1655.2 x 1018.5 x 283.8 мм, 30.8 кг
Немає в наявності 299 999 грн
Характеристики Телевізор Samsung QE75QN950FUXUA
| Діагональ екрану | 75" |
| Роздільна здатність екрану | 7680 x 4320 |
| Частота розгортки панелі | 100 Гц |
| Процесор зображення | NQ8 AI Gen3 |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 90 Вт |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Bluetooth | так |
| Операційна система | Tizen |
Опис Телевізор Samsung QE75QN950FUXUA
Samsung QE75QN950FUXUA — це флагманський 75-дюймовий телевізор із дисплеєм Neo MiniQLED 8K, що забезпечує неперевершену деталізацію та яскравість зображення. Частота оновлення 100 Гц (до 240 Гц у 4K), потужний процесор AI 8K та операційна система Tizen створюють справжній кінематографічний досвід у вашій оселі.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше