Характеристики Телевізор Samsung QE75QN900FUXUA
Діагональ екрану75"
Роздільна здатність екрану7680 x 4320
Частота розгортки панелі100 Гц
Процесор зображенняNQ8 AI Gen2
Тип тюнеруцифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2
Потужність динаміків70 Вт
Wi-Fiтак
Підтримка Smart TVтак
Bluetoothтак
Операційна системаTizen
Читати повністю
Залишити відгук
Оцінити:
75", 7680 x 4320, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 70 Вт, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x400мм), 1680 x 992.7 x 319.8 мм, 35.8 кг