75", 7680 x 4320, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 70 Вт, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x400мм), 1680 x 992.7 x 319.8 мм, 35.8 кг
Немає в наявності 188 999 грн
Характеристики Телевізор Samsung QE75QN900FUXUA
| Діагональ екрану | 75" |
| Роздільна здатність екрану | 7680 x 4320 |
| Частота розгортки панелі | 100 Гц |
| Процесор зображення | NQ8 AI Gen2 |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 70 Вт |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Bluetooth | так |
| Операційна система | Tizen |
Опис Телевізор Samsung QE75QN900FUXUA
Телевізор Samsung QE75QN900FUXUA оснащений 75-дюймовою Neo MiniQLED панеллю з роздільною здатністю 8K. Процесор NQ8 AI Gen2 забезпечує масштабування контенту та оптимізацію зображення. Частота оновлення 100 Гц з режимом до 4K 165 Гц орієнтована на динамічні сцени. Антиблікове покриття Glare Free зберігає чіткість при яскравому освітленні. Акустична система 4.2.2CH формує об’ємне звучання з підтриманням Dolby Atmos.
75", 7680 x 4320, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 70 Вт, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x400мм), 1680 x 992.7 x 319.8 мм, 35.8 кг
Немає в наявності 188 999 грн
Характеристики Телевізор Samsung QE75QN900FUXUA
| Діагональ екрану | 75" |
| Роздільна здатність екрану | 7680 x 4320 |
| Частота розгортки панелі | 100 Гц |
| Процесор зображення | NQ8 AI Gen2 |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 70 Вт |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Bluetooth | так |
| Операційна система | Tizen |
Опис Телевізор Samsung QE75QN900FUXUA
Телевізор Samsung QE75QN900FUXUA оснащений 75-дюймовою Neo MiniQLED панеллю з роздільною здатністю 8K. Процесор NQ8 AI Gen2 забезпечує масштабування контенту та оптимізацію зображення. Частота оновлення 100 Гц з режимом до 4K 165 Гц орієнтована на динамічні сцени. Антиблікове покриття Glare Free зберігає чіткість при яскравому освітленні. Акустична система 4.2.2CH формує об’ємне звучання з підтриманням Dolby Atmos.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше