Характеристики Телевізор Saturn LED 19A
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Діагональ екрану | 19" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип підсвічування | Edge LED |
| Час відгуку матриці | 3.7mc |
| Частота оновлення | 50Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC, PAL, SECAM |
| Потужність динаміків | 2 х 3 (6 Вт) |
Опис Телевізор Saturn LED 19A
Телевізор SATURN LED 19A - широкоформатний телевізор діагоналлю 19 дюймів з LED підсвічуванням і роздільною здатністю 1366х768 пікселів. Широкі кути огляду дозволяють бачити неспотворену картинку практично під будь-яким нахилом. Висока якість зображення досягається за рахунок динамічної контрастності 10000: 1 і високого рівня яскравості.
Зображення буде плавним навіть у динамічних сценах завдяки невеликому часу відгуку матриці. Стильний чорний корпус на ніжці стане прикрасою для будь-якого інтер'єру. Телевізор SATURN LED19A підтримує до 200 каналів і до 1000 сторінок телетексту. Наявність USB-порту дозволяє підключати зовнішні носії та відтворювати безліч відео-, фото- та аудіоформатів.
Характеристики Телевізор Saturn LED 19A
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Діагональ екрану | 19" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип підсвічування | Edge LED |
| Час відгуку матриці | 3.7mc |
| Частота оновлення | 50Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC, PAL, SECAM |
| Потужність динаміків | 2 х 3 (6 Вт) |
Опис Телевізор Saturn LED 19A
Телевізор SATURN LED 19A - широкоформатний телевізор діагоналлю 19 дюймів з LED підсвічуванням і роздільною здатністю 1366х768 пікселів. Широкі кути огляду дозволяють бачити неспотворену картинку практично під будь-яким нахилом. Висока якість зображення досягається за рахунок динамічної контрастності 10000: 1 і високого рівня яскравості.
Зображення буде плавним навіть у динамічних сценах завдяки невеликому часу відгуку матриці. Стильний чорний корпус на ніжці стане прикрасою для будь-якого інтер'єру. Телевізор SATURN LED19A підтримує до 200 каналів і до 1000 сторінок телетексту. Наявність USB-порту дозволяє підключати зовнішні носії та відтворювати безліч відео-, фото- та аудіоформатів.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації