Характеристики Телевізор Romsat 22FX1850T2
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Діагональ екрану | 22" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип матриці | TN |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Антенний, Аудіовихід, COAX Out, AV, Component, D-sub, 1 x HDMI, Headphone, 1 x USB |
Опис Телевізор Romsat 22FX1850T2
Насолоджуйтесь досконалістю кольору, контрастності і деталізації з новим телевізором Romsat 24HMC1720T2!
Модель 24HMC1720T2 з 24 "екраном випущена в оновленій серії 2017 року. Сучасна матриця забезпечує детальне, контрастне зображення і хороші кути огляду.
Особливості функціоналу
Функції PVR та Time Shift допоможуть записати улюблені телепрограми на USB-накопичувач, ставити на паузу і перемотувати телевізійний ефір.
У телевізор вбудований повноцінний USB медіа-плеєр для перегляду відео та фото багатьох форматів з зовнішніх USB-накопичувачів.
Зручний телегід на 7 днів запише ваші улюблені програми, нагадає про їх вихід в ефір. Телевізор має безліч роз'ємів для підключення різних пристроїв. В тому числі, телевізор можна підключити до персонального комп'ютера в якості комп'ютерного монітора.
Характеристики Телевізор Romsat 22FX1850T2
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Діагональ екрану | 22" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип матриці | TN |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Антенний, Аудіовихід, COAX Out, AV, Component, D-sub, 1 x HDMI, Headphone, 1 x USB |
Опис Телевізор Romsat 22FX1850T2
Насолоджуйтесь досконалістю кольору, контрастності і деталізації з новим телевізором Romsat 24HMC1720T2!
Модель 24HMC1720T2 з 24 "екраном випущена в оновленій серії 2017 року. Сучасна матриця забезпечує детальне, контрастне зображення і хороші кути огляду.
Особливості функціоналу
Функції PVR та Time Shift допоможуть записати улюблені телепрограми на USB-накопичувач, ставити на паузу і перемотувати телевізійний ефір.
У телевізор вбудований повноцінний USB медіа-плеєр для перегляду відео та фото багатьох форматів з зовнішніх USB-накопичувачів.
Зручний телегід на 7 днів запише ваші улюблені програми, нагадає про їх вихід в ефір. Телевізор має безліч роз'ємів для підключення різних пристроїв. В тому числі, телевізор можна підключити до персонального комп'ютера в якості комп'ютерного монітора.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації