Характеристики Телевізор Philips 55OLED910/12
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораOLED - телевізор
Діагональ екрану55"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип матриціOLED
Частота оновлення144 Гц
Частота розгортки панелі144 Гц
Процесор зображенняP5 AI Perfect Picture Engine
Читати повністю
Завдяки типам цифрового тюнера DVB-C, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2 та DVB-T, ви можете бути впевнені в стабільному прийомі широкої гами каналів. А з VESA-сумісною конструкцією (300x300 мм), телевізор легко встановити на стіну.
Не можна не згадати про виняткову аудіосистему. Аудіосистема від Bowers & Wilkins, що розгортається у 3.1 каналі потужністю 80 Вт, забезпечена підтримкою Dolby Atmos і оснащена субвуфером для повноцінного, об'ємного звукового досвіду, який переносить вас у саме серце подій.
Залишити відгук
Оцінити:
OLED - телевізор, 55", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 80 Вт, 4 x HDMI, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (300x300 мм), 1225 x 762 x 240 мм, 17.32 кг
img img img
Самовивіз: Деталі уточнюються
Кур'єром за адресою: Деталі уточнюються
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Діагональ екрану55"
Читати повністю