Характеристики Телевізор Philips 43PUS9010/12
Тип телевізораQLED - телевізор, Smart TV, 4K-телевізори
Діагональ екрану43"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип матриціQLED
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота оновлення144 Гц
Частота розгортки панелі144 Гц
Процесор зображенняP5 Perfect Picture Engine
Читати повністю
Що стосується налаштування і монтажу, то телевізор легко кріпиться завдяки підтримці стандарту VESA (100x200мм), що дозволяє вам обирати найбільш зручне місце для його встановлення у вашій оселі.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 43", 3840 x 2160, з HDR, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 4 x HDMI, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, 1 x Супутниковий вхід, SPDIF, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х200мм), 962 x 629 x 216 мм, 8.82 кг
img img img
Самовивіз: Деталі уточнюються
Кур'єром за адресою: Деталі уточнюються
Гарантія 24 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Діагональ екрану43"
Тип матриціQLED
Тип підсвічуванняDirect LED
Читати повністю