LED - телевізор, без інтернету, 46", 1920 x 1080, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 2 x 8 (16 Вт), Component, Composite, 2 x HDMI, Headphone, Антенний, Scart, 1 x цифровий аудіовихід, CI+, 1 x USB, Аудіовхід, Підтримка Smart TV - відсутня, VESA - VESA (200x200мм), 1060 x 685.4 x 289 мм, 13.1 кг
Знятий з виробництва
Характеристики Телевізор Philips 46PFL3108T (46PFL3108T/12)
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 46" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип матриці | LCD |
| Частота розгортки панелі | 100 Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC, PAL, SECAM |
| Потужність динаміків | 2 x 8 (16 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Headphone, Аудіовхід, 1 x цифровий аудіовихід, Composite, Component, Scart, 2 x HDMI, Антенний, CI+, 1 x USB |
Опис Телевізор Philips 46PFL3108T (46PFL3108T/12)
Хочете зробити перерву і продовжити перегляд пізніше? Функція Pause TV дозволяє призупинити передачу, а це значить, вам більше не доведеться чекати реклами. Хочете записати цифрову телепередачу і подивитися її у зручний для вас час? За допомогою електронного гіда телепередач знайдіть потрібні програми і запрограмуйте їх запис. Просто підключіть жорсткий диск USB до телевізора PHILIPS 46PFL3108T (46PFL3108T/12), і програма буде збережена для перегляду.
LED - телевізор, без інтернету, 46", 1920 x 1080, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 2 x 8 (16 Вт), Component, Composite, 2 x HDMI, Headphone, Антенний, Scart, 1 x цифровий аудіовихід, CI+, 1 x USB, Аудіовхід, Підтримка Smart TV - відсутня, VESA - VESA (200x200мм), 1060 x 685.4 x 289 мм, 13.1 кг
Знятий з виробництва
Характеристики Телевізор Philips 46PFL3108T (46PFL3108T/12)
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 46" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип матриці | LCD |
| Частота розгортки панелі | 100 Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC, PAL, SECAM |
| Потужність динаміків | 2 x 8 (16 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Headphone, Аудіовхід, 1 x цифровий аудіовихід, Composite, Component, Scart, 2 x HDMI, Антенний, CI+, 1 x USB |
Опис Телевізор Philips 46PFL3108T (46PFL3108T/12)
Хочете зробити перерву і продовжити перегляд пізніше? Функція Pause TV дозволяє призупинити передачу, а це значить, вам більше не доведеться чекати реклами. Хочете записати цифрову телепередачу і подивитися її у зручний для вас час? За допомогою електронного гіда телепередач знайдіть потрібні програми і запрограмуйте їх запис. Просто підключіть жорсткий диск USB до телевізора PHILIPS 46PFL3108T (46PFL3108T/12), і програма буде збережена для перегляду.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації