Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 32", 1920 x 1080, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 20 Вт, Component, 3 x HDMI, Headphone, Антенний, Scart, 1 x цифровий аудіовихід, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200х100мм), 738 x 501 x 185 мм, 7.1 кг
Знятий з виробництва
Характеристики Телевізор Philips 32PFL4208T/12
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | з Wi-Fi, LED - телевізор, Smart TV |
| Діагональ екрану | 32" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота розгортки панелі | 200 Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC, PAL, SECAM |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
Опис Телевізор Philips 32PFL4208T/12
Підтримка високого дозволу дозволить вам дивитися улюблені фільми без втрати кольору і деталізації. Володіє екран і великими кутами. Завдяки цьому, ви зможете спостерігати за тим, що відбувається на екрані з будь-якої точки кімнати і в будь-якому положенні. PHILIPS 32PFL4208T/12 - це новий рідкокристалічний телевізор, який відрізняється стильним привабливим дизайном, чудовою якістю зображення, а також широкими функціональними можливостями. Лицьова панель пристрою виконана із загартованого скла, здатного захистити його екран від механічних пошкоджень.
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 32", 1920 x 1080, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 20 Вт, Component, 3 x HDMI, Headphone, Антенний, Scart, 1 x цифровий аудіовихід, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200х100мм), 738 x 501 x 185 мм, 7.1 кг
Знятий з виробництва
Характеристики Телевізор Philips 32PFL4208T/12
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | з Wi-Fi, LED - телевізор, Smart TV |
| Діагональ екрану | 32" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота розгортки панелі | 200 Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC, PAL, SECAM |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
Опис Телевізор Philips 32PFL4208T/12
Підтримка високого дозволу дозволить вам дивитися улюблені фільми без втрати кольору і деталізації. Володіє екран і великими кутами. Завдяки цьому, ви зможете спостерігати за тим, що відбувається на екрані з будь-якої точки кімнати і в будь-якому положенні. PHILIPS 32PFL4208T/12 - це новий рідкокристалічний телевізор, який відрізняється стильним привабливим дизайном, чудовою якістю зображення, а також широкими функціональними можливостями. Лицьова панель пристрою виконана із загартованого скла, здатного захистити його екран від механічних пошкоджень.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації