Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 47", 1920 x 1080, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 18 Вт, Component, 3 x HDMI, Scart, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x400мм)
Знятий з виробництва
Суперціна
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Телевізор Panasonic TX-LR47ET60
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | з Wi-Fi, LED - телевізор, Smart TV |
| Діагональ екрану | 47" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення | 600Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC, PAL, SECAM |
| Потужність динаміків | 18 Вт |
| Інтерфейси підключення | 2 x USB, Component, Scart, 3 x HDMI, CI, 1 x RJ-45 |
| Wi-Fi | так |
Опис Телевізор Panasonic TX-LR47ET60
LCD-телевізор Panasonic TX-LR47ET60 представляє лінійку 3D-телевізорів з модельного ряду 2013 року. Пристрій має екран зі світлодіодним підсвічуванням з діагоналлю 47 дюймів, підтримує бездротове підключення до мережі Інтернет за допомогою вбудованого модуля Wi-Fi, а також має здатність перетворювати 2D в 3D. Відмінна якість зображення Panasonic TX-LR47ET60обеспечивает IPS-матриця, що володіє широким кутом огляду, а за плавність і чіткість динамічних сцен відповідає технологія 720 Backlight Scanning. Передачі яскравих і насичених кольорів сприяє застосована в пристрої LED-підсвічування дисплея.
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 47", 1920 x 1080, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 18 Вт, Component, 3 x HDMI, Scart, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x400мм)
Знятий з виробництва
Суперціна
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Телевізор Panasonic TX-LR47ET60
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | з Wi-Fi, LED - телевізор, Smart TV |
| Діагональ екрану | 47" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення | 600Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC, PAL, SECAM |
| Потужність динаміків | 18 Вт |
| Інтерфейси підключення | 2 x USB, Component, Scart, 3 x HDMI, CI, 1 x RJ-45 |
| Wi-Fi | так |
Опис Телевізор Panasonic TX-LR47ET60
LCD-телевізор Panasonic TX-LR47ET60 представляє лінійку 3D-телевізорів з модельного ряду 2013 року. Пристрій має екран зі світлодіодним підсвічуванням з діагоналлю 47 дюймів, підтримує бездротове підключення до мережі Інтернет за допомогою вбудованого модуля Wi-Fi, а також має здатність перетворювати 2D в 3D. Відмінна якість зображення Panasonic TX-LR47ET60обеспечивает IPS-матриця, що володіє широким кутом огляду, а за плавність і чіткість динамічних сцен відповідає технологія 720 Backlight Scanning. Передачі яскравих і насичених кольорів сприяє застосована в пристрої LED-підсвічування дисплея.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації